COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

BILTREND VESTERÅLEN A/S
Vesterålsgt. 144
8403 Sortland
Sortland
Telefon: 97 79 30 00
E-post: post@biltrend.no

BILTREND VESTERÅLEN A/S

Vesterålsgt. 144
8403 Sortland
Sortland
E-post : post@biltrend.no
Telefon : 97 79 30 00

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider
Man - ons 0800 - 1600
Torsdag 0800 - 1900
Fredag 0800 - 1600
Lørdag 1100 - 1400
Telefon
46921088
Ola Novstad Selger Biltrend Vesterålen AS ola.novstad@biltrend.no

Brukte biler

Åpningstider
Man - ons 0800 - 1600
Torsdag 0800 - 1900
Fredag 0800 - 1600
Lørdag 1100 - 1400
Telefon
46921088

Firmabil

Åpningstider
Man - ons 0800 - 1600
Torsdag 0800 - 1900
Fredag 0800 - 1600
Lørdag 1100 - 1400
Telefon
46921088

Finansiering

Åpningstider
Man - onsd 0800 - 1600
Torsdag 0800 - 1900
Fredag 0800 - 1600
Lørdag 1100 - 1400
Telefon
46921088

Service

Åpningstider
Man - ons 0800 - 1600
Torsdag 0800 - 1900
Fredag 0800 - 1600
Lørdag 1100 - 1400
Telefon
977 93000
Morten Nilsen Kundemottaker Biltrend Vesterålen AS morten.n@biltrend.no
Oivind Lungstad Kundemottaker Biltrend Vesterålen AS oivind.l@biltrend.no

Verksted

Åpningstider
Man -fre 0800 - 1600
Telefon
977 93000
Dag Rune Karlsen Avd,Leder verksted Biltrend Vesterålen AS dag@biltrend.no

Deler og tilbehør

Åpningstider
Man-fre 0800 - 1600
Telefon
91803308
Bjørg Tone Lorentsen Gustavsen Avd,Leder Delelager bjorg@biltrend.no
Tor Aagaard Delelager Biltrend Vesterålen AS tor.aagaard@biltrend.no

Administration

Åpningstider
Man - fre 0800 - 1600
Telefon
913 60415

Generelt

Åpningstider
Man - ons 0800 - 1600
Torsdag 0800 - 1900
Fredag 0800 - 1600
Lørdag 1100 - 1400
Telefon
977 93000
Arvid Nyborg Daglig leder Biltrend Vesterålen AS arvid@biltrend.no

Kurt Skagen Selger Båt Biltrend Vesterålen AS kurt.skagen@biltrend.no