COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

BILTREND VESTERÅLEN A/S
Vesterålsgt. 144
8403 Sortland
Sortland
Telefon: 97 79 30 00

BILTREND VESTERÅLEN A/S

Vesterålsgt. 144
8403 Sortland
Sortland
Telefon : 97 79 30 00

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider

Man - ons 0715 - 1615

Torsdag 0715 - 1900

Fredag 0715 - 1600

Lørdag 1100 - 1400

Telefon
46921088
Ola Novstad Selger Biltrend Vesterålen AS ola.novstad@biltrend.no

Brukte biler

Åpningstider

Man - ons 0715 - 1615

Torsdag 0715 - 1900

Fredag 0715 - 1600

Lørdag 1100 - 1400

Telefon
46921088

Firmabil

Åpningstider

Man - ons 0715 - 1615

Torsdag 0715 - 1900

Fredag 0715 - 1600

Lørdag 1100 - 1400

Telefon
46921088

Finansiering

Åpningstider

Man - ons 0715 - 1615

Torsdag 0715 - 1900

Fredag 0715 - 1600

Lørdag 1100 - 1400

Telefon
46921088

Service

Åpningstider

Man - Torsdag 0715 - 1615

Fredag 0715 - 1600

 

Telefon
977 93000
Morten Nilsen Kundemottaker Biltrend Vesterålen AS morten.n@biltrend.no

Verksted

Åpningstider

Man -fre 0715 - 1600

Telefon
977 93000
Dag Rune Karlsen Avd,Leder verksted Biltrend Vesterålen AS dag@biltrend.no

Deler og tilbehør

Åpningstider

Man-fre 0715 - 1600

Telefon
91803308
Bjørg Tone Lorentsen Gustavsen Avd,Leder Delelager bjorg@biltrend.no
Tor Aagaard Delelager Biltrend Vesterålen AS tor.aagaard@biltrend.no

Administration

Åpningstider

Man - fre 0800 - 1600

Telefon
913 60415

Generelt

Åpningstider

Man - ons 0715 - 1615

Torsdag 0715 - 1900

Fredag 0715 - 1600

Lørdag 1100 - 1400

Telefon
977 93000
Arvid Nyborg Daglig leder Biltrend Vesterålen AS arvid@biltrend.no

Kurt Skagen Selger Båt Biltrend Vesterålen AS kurt.skagen@biltrend.no